Lintse Zaalvoetbal Liga

Zaalverantwoordelijke - Informatie

Administratieve Gegevens
Naam : Tuyteleers Mon E-mail :
Adres : Telefoon/GSM : 0476/42.05.01
  Foto Bekijken : Foto bekijken
Reeds gespeelde wedstrijden :  44 van de 50 op 21-04-'19
read
Wedstrijdoverzicht : Seizoen 2018-2019
Dinsdag 11-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Bowling-Planet - Nickske FC 4 - 11AlexanderMon
19:45u Dheklat - Lint United 7 - 2AlexanderMon
20:30u De Witte Lelie - Jong Lint 1 - 3Sanchez P.Mon
Dinsdag 18-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
21:15u Beobank Lint - De Witte Lelie 4 - 8JariMon
22:00u ’t Hoefijzer - Urbis Immo 2 - 13Caers P.Mon
22:45u Bowling-Planet - Vanlintino 10 - 4Caers P.Mon
Dinsdag 02-10-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - FC Kokaz 8 - 5AlexanderMon
19:45u De Witte Lelie - Urbis Immo 4 - 5AlexanderMon
20:30u Jong Lint - ’t Hoefijzer 5 - 2JariMon
Dinsdag 30-10-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Urbis Immo 8 - 3Sanchez P.Mon
19:45u Beobank Lint - ’t Hoefijzer 8 - 4Sanchez P.Mon
20:30u NaMie - Blauwvoet 5 - 3VictorMon
Dinsdag 13-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Beobank Lint - Nickske FC 0 - 10Van Vliet R.Mon
19:45u De Witte Lelie - ’t Hoefijzer 7 - 2Van Vliet R.Mon
20:30u Dheklat - Bowling-Planet 6 - 1JariMon
Dinsdag 27-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Dheklat 10 - 2AlexanderMon
19:45u Urbis Immo - FC Kokaz 5 - 3AlexanderMon
20:30u Lint United - ’t Hoefijzer 7 - 2VictorMon
Dinsdag 11-12-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Blauwvoet 15 - 5Van Vliet R.Mon
19:45u NaMie - Dheklat 0 - 9Van Vliet R.Mon
20:30u ’t Hoefijzer - Bowling-Planet 3 - 4JariMon
Dinsdag 18-12-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Lint United - Nickske FC 1 - 4JariMon
19:45u Vanlintino - FC Kokaz 1 - 10JariMon
20:30u Vedette - Beobank Lint 4 - 2Sanchez P.Mon
Dinsdag 08-01-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - MVL Verlichting 7 - 1AlexanderMon
19:45u Jong Lint - NaMie 13 - 0AlexanderMon
20:30u Beobank Lint - Blauwvoet 5 - 2JariMon
Dinsdag 22-01-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - De Witte Lelie 6 - 3Sanchez P.Mon
19:45u Jong Lint - FC Kokaz 7 - 0Sanchez P.Mon
20:30u Beobank Lint - ’t Hoefijzer 3 - 1Caers P.Mon
Dinsdag 05-02-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Urbis Immo 1 - 1AlexanderMon
19:45u Jong Lint - Lint United 11 - 2AlexanderMon
20:30u NaMie - Bowling-Planet 3 - 6Sanchez P.Mon
Dinsdag 19-02-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Jong Lint - Nickske FC 1 - 6AlexanderMon
19:45u Blauwvoet - ’t Hoefijzer 4 - 3AlexanderMon
Dinsdag 05-03-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Jong Lint - Urbis Immo 6 - 5Sanchez P.Mon
19:45u ’t Hoefijzer - Vanlintino 4 - 4Sanchez P.Mon
20:30u Schwalbesch - Blauwvoet 8 - 3AlexanderMon
Dinsdag 26-03-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Lint United 15 - 0Van Vliet R.Mon
19:45u NaMie - ’t Hoefijzer 6 - 4Van Vliet R.Mon
20:30u Urbis Immo - FC Kokaz 7 - 3JariMon
Dinsdag 02-04-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Urbis Immo - Nickske FC 4 - 10Sanchez P.Mon
19:45u Lint United - Jong Lint 0 - 13Sanchez P.Mon
20:30u Bowling-Planet - NaMie 0 - 5AlexanderMon
Dinsdag 23-04-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
21:15u Vanlintino - Vedette - JariMon
22:00u Jong Lint - De Witte Lelie - Kris.Mon
22:45u Lint United - Urbis Immo - Kris.Mon
Dinsdag 30-04-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Dheklat - VictorMon
19:45u Vanlintino - ’t Hoefijzer - VictorMon
20:30u Blauwvoet - Schwalbesch - AlexanderMon
read
 
   2019 Aanmelden