Eerste Ronde

 

Seizoen 2018 - 2019

   Wedstrijden: [ Alle | Reeds Gespeeld | Nog Te Spelen ] Sorteren: [ Aflopend | Oplopend ]
[ Rangschikking ]       [ Alle Competitie's ]
    ’t Hoefijzer
    Beobank Lint
    Blauwvoet
    Bowling-Planet
    De Witte Lelie
    Dheklat
    FC Kokaz
    Jong Lint
    Lint United
    MVL Verlichting
    NaMie
    Nickske FC
    Schwalbesch
    Urbis Immo
    Vanlintino
    Vedette
Dinsdag 04-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Jong Lint - Nickske FC 3 - 4JariCaers P.
19:45u ’t Hoefijzer - NaMie 4 - 5JariCaers P.
20:30u Blauwvoet - Urbis Immo 1 - 13VictorCaers P.
21:15u Bowling-Planet - Lint United 4 - 4VictorTodts P.
22:00u Dheklat - Vedette 11 - 2 Kris.Todts P.
22:45u Schwalbesch - FC Kokaz 5 - 8 Kris.Todts P.
Vrijdag 07-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u De Witte Lelie - Vanlintino 6 - 4Caers P.Van Vliet R.
19:30u Beobank Lint - MVL Verlichting 0 - 6Caers P.Van Vliet R.
Dinsdag 11-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Bowling-Planet - Nickske FC 4 - 11AlexanderMon
19:45u Dheklat - Lint United 7 - 2AlexanderMon
20:30u De Witte Lelie - Jong Lint 1 - 3Sanchez P.Mon
21:15u Schwalbesch - Vanlintino 12 - 4Sanchez P.Caers P.
22:00u ’t Hoefijzer - FC Kokaz 5 - 6 Kris.Caers P.
22:45u Urbis Immo - Beobank Lint 5 - 1 Kris.Caers P.
Vrijdag 14-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Blauwvoet - Vedette 2 - 6Van Vliet R.Caers P.
19:30u NaMie - MVL Verlichting 4 - 6Van Vliet R.Caers P.
Dinsdag 18-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - NaMie 5 - 2Van Vliet R.Jari
19:45u Vedette - Schwalbesch 0 - 9Van Vliet R.Jari
20:30u FC Kokaz - Blauwvoet 3 - 0JariJari
21:15u Beobank Lint - De Witte Lelie 4 - 8JariMon
22:00u ’t Hoefijzer - Urbis Immo 2 - 13Caers P.Mon
22:45u Bowling-Planet - Vanlintino 10 - 4Caers P.Mon
Vrijdag 21-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Jong Lint - Dheklat 6 - 2VictorTodts P.
19:30u MVL Verlichting - Lint United 7 - 6VictorTodts P.
Dinsdag 25-09-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - De Witte Lelie 10 - 1AlexanderCaers P.
19:45u Jong Lint - FC Kokaz 5 - 7AlexanderCaers P.
20:30u Vanlintino - Blauwvoet 4 - 4Sanchez P.Caers P.
21:15u NaMie - Schwalbesch 5 - 2Sanchez P.Todts P.
22:00u Vedette - Urbis Immo 2 - 10 Kris.Todts P.
22:45u Dheklat - ’t Hoefijzer 14 - 0 Kris.Todts P.
Dinsdag 02-10-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - FC Kokaz 8 - 5AlexanderMon
19:45u De Witte Lelie - Urbis Immo 4 - 5AlexanderMon
20:30u Jong Lint - ’t Hoefijzer 5 - 2JariMon
21:15u Blauwvoet - Schwalbesch 5 - 1JariTodts P.
22:00u Vedette - Lint United 1 - 4Caers P.Todts P.
22:45u Bowling-Planet - Beobank Lint 2 - 8Caers P.Todts P.
Vrijdag 05-10-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Dheklat - MVL Verlichting 9 - 3VictorTodts P.
19:30u Vanlintino - NaMie 6 - 11VictorTodts P.
Dinsdag 16-10-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u ’t Hoefijzer - Nickske FC 4 - 6Van Vliet R.Jari
19:45u Jong Lint - Urbis Immo 5 - 1Van Vliet R.Jari
20:30u Dheklat - De Witte Lelie 10 - 0Sanchez P.Jari
21:15u NaMie - FC Kokaz 1 - 11Sanchez P.Todts P.
22:00u Beobank Lint - Vanlintino 5 - 1 Kris.Todts P.
22:45u Blauwvoet - Lint United 4 - 5 Kris.Todts P.
Vrijdag 19-10-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Schwalbesch - Bowling-Planet 6 - 6VictorTodts P.
19:30u Vedette - MVL Verlichting 1 - 10VictorTodts P.
Vrijdag 26-10-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Urbis Immo - Bowling-Planet 8 - 8Caers P.Todts P.
19:30u MVL Verlichting - De Witte Lelie 7 - 4Caers P.Todts P.
Dinsdag 30-10-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Urbis Immo 8 - 3Sanchez P.Mon
19:45u Beobank Lint - ’t Hoefijzer 8 - 4Sanchez P.Mon
20:30u NaMie - Blauwvoet 5 - 3VictorMon
21:15u Jong Lint - Schwalbesch 13 - 0VictorTodts P.
22:00u Bowling-Planet - FC Kokaz 0 - 4Caers P.Todts P.
22:45u De Witte Lelie - Vedette 5 - 1Caers P.Todts P.
Dinsdag 06-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Vanlintino 13 - 3AlexanderCaers P.
19:45u Urbis Immo - Lint United 4 - 3AlexanderCaers P.
20:30u Bowling-Planet - Blauwvoet 4 - 5JariCaers P.
21:15u Jong Lint - Vedette 5 - 0JariTodts P.
22:00u Dheklat - Beobank Lint 9 - 1 Kris.Todts P.
22:45u ’t Hoefijzer - Schwalbesch 3 - 2 Kris.Todts P.
Vrijdag 09-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u MVL Verlichting - FC Kokaz 3 - 2Van Vliet R.Caers P.
19:30u De Witte Lelie - NaMie 3 - 3Van Vliet R.Caers P.
Dinsdag 13-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Beobank Lint - Nickske FC 0 - 10Van Vliet R.Mon
19:45u De Witte Lelie - ’t Hoefijzer 7 - 2Van Vliet R.Mon
20:30u Dheklat - Bowling-Planet 6 - 1JariMon
21:15u Vedette - NaMie 5 - 4JariTodts P.
22:00u Schwalbesch - Urbis Immo 2 - 10 Kris.Todts P.
22:45u Blauwvoet - Jong Lint 1 - 12 Kris.Todts P.
Vrijdag 16-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Lint United - FC Kokaz 3 - 5Sanchez P.Todts P.
19:30u Vanlintino - MVL Verlichting 0 - 8Sanchez P.Todts P.
Dinsdag 20-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Schwalbesch - AlexanderJari
19:45u Lint United - NaMie - AlexanderJari
20:30u Vedette - ’t Hoefijzer - VictorJari
21:15u Dheklat - Urbis Immo - VictorTodts P.
22:00u FC Kokaz - Beobank Lint - Caers P.Todts P.
22:45u Jong Lint - Vanlintino - Caers P.Todts P.
Vrijdag 23-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u De Witte Lelie - Blauwvoet - Van Vliet R.Todts P.
19:45u MVL Verlichting - Bowling-Planet - Van Vliet R.Todts P.
Extra Informatie  Vergadering bestuur op 24/11 DWM om 10u00
Dinsdag 27-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Dheklat - --
19:45u Urbis Immo - FC Kokaz - --
20:30u Lint United - ’t Hoefijzer - --
21:15u Vedette - Vanlintino - --
22:00u Jong Lint - Bowling-Planet - --
22:45u NaMie - Beobank Lint - --
Vrijdag 30-11-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u De Witte Lelie - Schwalbesch - --
19:45u Blauwvoet - MVL Verlichting - --
Dinsdag 04-12-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Vedette - --
19:45u Schwalbesch - Beobank Lint - --
20:30u Vanlintino - ’t Hoefijzer - --
21:15u Dheklat - Blauwvoet - --
22:00u FC Kokaz - De Witte Lelie - --
22:45u Jong Lint - Lint United - --
Vrijdag 07-12-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u NaMie - Bowling-Planet - --
19:30u MVL Verlichting - Urbis Immo - --
Dinsdag 11-12-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - Blauwvoet - --
19:45u NaMie - Dheklat - --
20:30u ’t Hoefijzer - Bowling-Planet - --
21:15u Jong Lint - Beobank Lint - --
22:00u FC Kokaz - Vedette - --
22:45u Urbis Immo - Vanlintino - --
Vrijdag 14-12-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Lint United - De Witte Lelie - --
19:30u Schwalbesch - MVL Verlichting - --
Dinsdag 18-12-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Lint United - Nickske FC - --
19:45u Vanlintino - FC Kokaz - --
20:30u Vedette - Beobank Lint - --
21:15u De Witte Lelie - Bowling-Planet - --
22:00u Schwalbesch - Dheklat - --
22:45u ’t Hoefijzer - Blauwvoet - --
Vrijdag 21-12-'18
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u MVL Verlichting - Jong Lint - --
19:30u NaMie - Urbis Immo - --
Vrijdag 04-01-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Lint United - Beobank Lint - --
19:30u MVL Verlichting - ’t Hoefijzer - --
Dinsdag 08-01-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
19:00u Nickske FC - MVL Verlichting - --
19:45u Jong Lint - NaMie - --
20:30u Beobank Lint - Blauwvoet - --
21:15u Bowling-Planet - Vedette - --
22:00u Lint United - Vanlintino - --
22:45u Dheklat - FC Kokaz - --
Vrijdag 11-01-'19
UUR WEDSTRIJD SCORE SCHEIDSR. ZAALVERANTW.
18:45u Dheklat - Vanlintino - --
19:30u Schwalbesch - Lint United - --
   2018 Aanmelden